Gratuit Angajam Soferi 3,5t, Transport International Salariu 1150-1300 Euro Panticeu

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Martie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Panticeu

Angajam Soferi 3,5t, Transport International Salariu 1150-1300 Euro

⭕ ATENTIE! - DOAR SOFERI CU EXPERIENTA IN TRANSPORTUL INTERNATIONAL EXPRES

Candidatul ideal:

Permis conducere categoria B

Limba engleza sau germana (nivel conversational), alte limbi straine constiutuie un avantaj.
Disponibilitate pentru lucru in conditii de stres.
Aviz medical si psihologic valabil.
Cazier judiciar si auto fara incidente majore.
Disponibilitate condus pe timp de noapte.

Descrierea jobului

Transportul de marfuri pe rute interne si externe, conform instructiunilor primite din partea dispecerului/coordonatorului trafic.
Se lucreaza 4-6 saptamani comunitate +1 saptamana pauza acasa
Seriozitate si implicare.
Salariu fix 1065 ron + diurna externa 30-35 euro/zi in functie de experienta soferului.
Masina de serviciu: Ford Transit 2017 (prelata cu dormitor)

Doar soferi din judetele Gorj,Dolj,Mehedinti,Valcea,Hunedoara

0249784303

Panticeu, Cluj