Gratuit Angajam Soferi-transport Marfuri Intern/extern/comunitate Pomarla

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Februarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Pomarla

Angajam Soferi-transport Marfuri Intern/extern/comunitate

⭕ Ne extindem echipa noastra de conducatori auto profesionisti si, in acest scop, cautam pentru angajare persoane care impartasesc viziunea noastra despre transporturile auto si care au urmatoarea experienta profesionala:

DESCRIEREA POSTULUI:
-Sofer profesionist autocamion cu prelata pentru curse interne si/sau externe;
-Posesor permis categoria B, CE;
-Atestat profesional de transport marfa;
-Card digital tahograf;
-Analize medicale;
-Aviz psihologic;
-Cazier;
-Cunostinte minime de mecanica si intretinere ale autocamioanelor.

RESPONSABILITATI:
-Efectuarea curselor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei si/sau conform comenzilor transmise de client;
-Minimalizarea cheltuielilor de transport;
-Cunostinte folosire GPS (adrese, coordonate GPS);
-Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;
-Cunoasterea la nivel conversational a unei limbi de circulatie internationala poate fi un plus.
Pachet salarial:
-Salariu in cartea de munca, atractiv si motivant, cu bonusuri in functie de performante, primit de doua ori pe luna, pe card, intotdeauna la timp;
-Smartphone cu minute gratuite in roaming nelimitat, internet 4G;
-Autocamion cu dotari full, conditii excelente de lucru;
-Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;
-Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista.

Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati la 726

0727609199

Pomarla, Botosani