Gratuit Angajez MECANIC PT DEZMEMBRARI-REPARATII Parc Dezmembrari Targoviste Crusetu

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Martie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Crusetu

Angajez MECANIC PT DEZMEMBRARI-REPARATII Parc Dezmembrari Targoviste

⭕ PARC auto DEZMEMBRARI AUTOUTILITARE 70% SI TURISME 30% situat pe Aleea Manastirii Dealu nr 32 TARGOVISTE -incinta SILOZ Cereale angajez MECANIC,CERINTE:

- EXPERIENTA minim 1 an,INCEPATORII SA NU DERANJEZE
- SERIOZITATE MAXIMA -nu angajam oameni pt 1 luna doua
- orientat spre construirea unei cariere
- muncitor
- abilitatea de a-si atinge obiectivele.
- om de echipa

Descrierea jobului:

Activitati:
-DEZMEMBRAREA autovehiculelor in urma comenzilor primite

OFERIM SALARII CUPRINSE INTRE 1200-3000 RON in functie de nivelul de pregatire si de numarul de ore suplimentare,SE OFERA masa de pranz ,TRANSPORT in jurul targovistei,TRUSE si echipamente NOI YATO

0701822008

Crusetu, Gorj