Gratuit G4S Cash Solutions Angajeaza TEHNICIAN MECANIC ATM - Bacau Arcani

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Arcani

G4S Cash Solutions Angajeaza TEHNICIAN MECANIC ATM - Bacau

⭕ G4S Cash Solutions angajeaza personal transport valori in Punctul de Lucru Bacau.

CERINTE
- studii medii absolvite;
- permis de conducere (categoria B);
- experienta profesionala de minim un an de zile;
- cunostinte temeinice in domeniul tehnic (mecanica, electrica) si de operare PC – MS Office;
- disponibilitate de deplasare pe teren cu masina proprie;
- disponibilitate de lucru intr-un program cu ture de zi, L-D;

RESPONSABILITATI:
- informeaza Seful Biroului Tehnic ATM asupra eventualelor blocaje sau intarzieri in efectuarea cu succes si incadrarea in timpii contractuali ai interventiilor/alimentarilor ATM pe care le efectueaza;
- completeaza corect toate documentele solicitate conform procedurilor de lucru care justifica efectuarea interventiei;
- tine legatura permanent cu firmele de mentenanta;
- atunci cand ii este solicitat, executa salvarea electronica a jurnalului bancomatului, conform procedurii;
- la solicitare, verifica starea (estetica) a ATM-urilor, executa curatirea si intretinerea acestora, completand stocul de materiale consumabile din ATM;
- tine legatura permanent cu Trainer-ul ATM zonal si Sef Birou Tehnic ATM si se informeaza cu privire la eventualele instalari de noi bancomate si se preocupa de procurarea documentatiei noilor tipuri (modele) de aparate instalate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- pachet salarial atractiv si tichete de masa conform numarului de zile lucratoare aferente fiecarei luni.
- acordarea sporului de week-end in procent de 8% in raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare,
- contract de inchiriere auto cu acoperirea cheltuielilor privind uzura tehnica a autoturismului proprietate personala.

Pentru detalii si programari la interviu, ne puteti contacta la numarul de : 728 - Marian Carbarau.

Număr de telefon ✆ 0215492128

Arcani, Gorj