Gratuit Sofer Profesionist Cat C+E Vinderei

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Februarie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Vinderei

Sofer Profesionist Cat C+E

⭕ Gi Group Romania angajeaza Sofer Profesionist, pentru unul dintre cei mai importanti furnizori globali de servicii logistice, pentru industria alimentara.
Punct de lucru - Chitila

Cerinte:
- Permis Cat. C E;
- Card Tahograf;
- Atestat CPI Marfa;
- Experienta minim 1 an;
- Disponibilitatea de deplasare in tara;
- Disponibilitate program de lucru prelungit;
- Disponibilitatea de a lucra in echipa.

Responsabilitati:
- Incarcare, descarcare si livrare comenzi pregatite de depozit catre restaurante sau magazinele din benzinarii.

Oferim:
- Pachet salarial : 3100 lei Brut;
- Tichete de masa;
- Diurna.

Pentru mai multe informatii, ma puteți contacta la numarul: 720 .

Număr de telefon ✆ 0705018160

Vinderei, Vaslui