Gratuit Agenta De Vânzări Clinceni

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Clinceni

Agenta De Vânzări

⭕ Societate comerciala angajeaza agenta de vanzari .
Magazin : Inmedio
Locatie: in incinta hypermarketului Kaufland , bd. Aurel Vlaicu, nr. 36

Responsabilitati:
- serveste clientii;
-gestioneaza marfa;
-receptioneaza marfa;
-raporteaza problemele;
-respecta standardele de curatenie;

Cerinte:
-studii medii;
-cunostinte medii de utilizare PC;
-atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
-initiativa si spirit competitiv;
-prezenta agreabila, loialitate, corectitudine si seriozitate
-experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;

Beneficii:
-salariu adaptat pietei de profil;
-acordarea concediului de odihna in fiecare an;
-acordarea uniformei de lucru;

Cei interesati pot depune CV-uri la punctul de lucru sau intr-un mesaj privat.

0703949747

Clinceni, Ilfov