Gratuit MOBEXPERT Sibiu Angajeaza Montator/Manipulant Mobila De La 1700 RON Alunis

Alte Locuri De Munca Published date: Noiembrie 8, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Alunis

MOBEXPERT Sibiu Angajeaza Montator/Manipulant Mobila De La 1700 RON

⭕ Magazinul MOBEXPERT SIBIU cauta persoane pentru posturile de: MONTATOR/MANIPULANT MOBILA, contract de munca full time.

SALARIU ATRACTIV plus un sistem de BONUSARE lunar;

Angajează de la 1.700 lei/lună

MANIPULANT/MONTATOR MĂRFURI - DEPOZIT

CERINTE :
-studii medii;
-disponibilitate pentru efort;
-disponibilitate pentru a invata
produsele companiei;
-abilitate pentru a lucra in echipa;
-persoane responsabile, ordonate,
dinamice, atente la detali;
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI:
-pregateste produsele pentru expeditie conform comenzilor primite;
-executa activitati de depozitare siverifica cantitativ si calitativ produsele receptionate sau livrate;
-organizeaza spatiul de depozitare

Detalii: Sibiu, Soseau Sibiului nr.5A in incinta complexului SHOPPING CITY SIBIU Telefon: 0269 249 080,Program rnagazin: Luni Sambata: 10:00 21:00 Duminica: 10:00 20:00

- Permisul de conducere categ. B reprezinta un avantaj.

Va rugam sa anexati CV-ul d-voastra. aici pentru a va putea programa la un intreviu,

0711983725

Alunis, Cluj