Gratuit Agent Relaţii Client Sacele

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Sacele

Agent Relaţii Client

⭕ Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- excelente abilitaţi de comunicare şi relaţionare;
- orientare către client;
- capacitate de învăţare rapidă şi de a realiza mai multe sarcini simultan;
- persoană serioasă, muncitoare, persuasivă;
- capacitatea de a respecta termene limită;
- capacitatea de a se organiza şi de a lucra eficient, atât individual cât şi în echipă;
- flexibilitate şi atenţie la detalii;
- loialitate, implicare, ambiţie, perseverenţă, perfecţionism;
- atitudine proactivă şi optimistă.
Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- preluarea apelurilor ice venite din partea clienţilor;
- consilierea clienţilor (ic, pe e-mail sau face to face);
- întocmirea documentelor de livrare (facturi şi awb-uri), încasări şi plăţi în numerar;
- întocmirea periodică a materialelor de sinteză (rapoarte, statistici);
- atragerea permanentă de noi clienţi şi stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu aceştia pe termen lung;
- acordarea de asistenţă tehnică şi comercială clienţilor şi potenţialilor clienţi;
- punerea în practică a eventualelor modificări de comenzi şi retururi;
-contactarea clienţilor în vederea soluţionării problemelor legate de livrarea comenzilor;
- procesarea coletelor venite retur;
- realizarea planului de vânzări lunar şi anual stabilit;
- îndosarierea documentelor şi alte taskuri administrative.
Beneficii:
- mediu de lucru placut, profesionist, echipa tanara
- contract de munca full-time
- sanse de promovare
- discount atractiv pentru produsele de pe zenda.ro
- mediu de lucru placut/cantina in incinta depozitului;
-salariu atractiv +BONUSURI de performanta;
Descrierea companiei

Suntem o firma orientata catre client si cautam persoane talentate, dinamice, creative, entuziaste pe care sa le ajutam să-și atingă propriul potențial asigurându-le dezvoltarea și succesul profesional. Lucram intr-un mediu transparent si prietenos in care incurajam personalitatea.

0786958947

Sacele, Constanta