1.60 lei ANGAJAM Consultanti Call Center Lba. Italiana Stefan cel Mare

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Stefan cel Mare

ANGAJAM Consultanti Call Center Lba. Italiana

⭕ ANGAJAM Consultanti Call Center Lba. Italiana

BENEFICII:
-Formare rapida
-Nu se lucreaza de sarbatori
-Nu se lucreaza in weekend
-Orar fix: 10.00 / 18.30
-Salariul de plecare este de 2000 Ron
-Comisioanele pot ajunge la peste 1000 euro
-Posibilitate de promovare
-Oferim training de specializare la sediu,(Bacau) in Bucuresti si Strainatate

DESCRIEREA JOBULUI:
-Comunicare cu clientii potentiali si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu acestia
-Nu este vorba despre ie sau energie
-Cautam persoane pentru a forma o echipa mica dar unita
-Persoane dornice sa-si depaseasca propriile limite

CERINTE:
-Inteligenta verbala
-Creativitate
-Determinare
-Energie
-Orientare catre profit
-Rezistenta la stress

Detalii la nr de tel: 770
Ne gasiti pe strada Nicolae Titulescu nr 15.A Bacau

Număr de telefon ✆ 0784225271

Stefan cel Mare, Calarasi