Gratuit Cautam Colegi In Call Center! Moldovita

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Moldovita

Cautam Colegi In Call Center!

⭕ In prezent cautam colegi noi, in call center, iar de astazi propunem posibilitatea de a lucra project-based, in regim de colaborare si oferim de la 6.5 lei / ora pana la 11 lei / ora + bonusuri de performanta, in functie de tipul de proiect si dificultatea acestuia!

Detalii: 742

Scurta descriere a companiei

Reveal Marketing Research este o companie de cercetare de piata independenta care ofera servicii integrate de cercetare si consultanta de inalta calitate acoperind o arie vasta de categorii de produse atat din Romania cat si din alte tari europene.

Cerinte
Ce vrem noi de la tine:
-Seriozitate, punctualitate şi voinţa de a o lua de la capăt în fiecare zi
-Să vrei să vii în cea mai tare echipă
-Usurinta în comunicare si exprimare;
-Abilitatea de a intra in discutie cu oamenii si de a-i antrena la dialog;
-Entuziasm, perseverenta (sa abordeze interlocutorul cu entuziasm si sa nu renunte chiar daca are refuzuri);
-Politete (sa fie amabil si rabdator cu respondentii)

Responsabilitati / Realizari
Culegerea de date prin

Alte informatii
Ce primeşti tu de la noi:
-Training de specialitate la inceputul proiectului si suport pe parcursul intregului proiect
-Un program flexibil, perfect adaptat orarului tau – minim 4ore / zi ;
-Plata fara intarzieri;
-Bonusuri pentru performanta si recomandari;
-Posibilitatea de a efectua stagiul de practica si obtinerea unei adeverinte/recomandari;
-Interactiune cu o echipa tanara si dinamica;
-Colaborare de lunga durata
-Experienta interesanta de lucru cu oamenii;
-Vii în cea mai tare echipă (am mai spus o dată, dar trebuia să îţi reamintesc asta)

0718498541

Moldovita, Suceava