Gratuit Cautam Colegi Pentru Call Center Brosteni

Call Center / Suport Clienti Published date: Mai 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Brosteni

Cautam Colegi Pentru Call Center

⭕ Responsabilitati:

Asigura preluarea apelurilor de la clienti sau alte persoane care contacteaza compania;
Receptioneaza reclamatiile prin , fax, mail sau direct de la angajatii firmei ;
Verifica in baza de date existenta clientului si a datelor sale de identificare, cu specificarea locatiei de livrare (in cazul in care acesta nu exista, redirectioneaza catre departamentul de vanzari pt completarea bazei de date);
Asigura operarea, generarea si prelucrarea comenzilor, reclamatiilor si solicitarilor la timp, conform procedurilor specifice de lucru;
Transmite spre rezolvare reclamatiile catre persoanele responsabile;
Actualizeaza baza de date prin preluarea informatiilor obtinute de la personalul din vanzari;
Transmite situatia reclamatiilor deosebite catre managerii departamentelor din care fac parte responsabilii de solutionarea reclamatiilor
Transmite feedback catre client, la solicitarea acestuia.

Cerinte:
Cunostinte operare PC;
Bune abilitati interpersonale si de comunicare;
Abilitati de lucru in echipa;
Voce placuta, dictie corecta;
Orientare catre client;

Beneficii:
Salariu motivant;
Tichete de masa;
Posibilitate de promovare in cadrul companiei;
Transport gratuit de la statia de metrou Costin Georgian sau Obor;

0735834675

Brosteni, Vrancea