Gratuit Ewals Cargo Care Suceava Angajeaza Dispeceri Capalnita

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Capalnita

Ewals Cargo Care Suceava Angajeaza Dispeceri

⭕ Daca esti in cautarea unui loc de munca in cadrul unei companii multinationale, Ewals Cargo Care ar putea fi locul potrivit pentru tine.
Vino sa lucrezi cu o echipa tanara si colegi entuziasti, utilizand un sistem inovativ de management al transporturilor.
Lucrand cu noi, intr-un mediu dinamic, fiind in contact cu soferii si cu alte firme de transport din toata Europa, programul dvs. de zi cu zi va fi variat si interesant.

Responsabilitati:

• Planificarea, organizarea si coordonarea activitatilor zilnice de transport;
• Urmărirea activității de transport (a camioanelor și a personalului implicat);
• Verificarea activității șoferilor și poziția camioanelor;
• Informarea conducătorilor auto sau a subcontractorilor cu privire la detaliile de transport (încărcare / descărcare, bunuri, etc);
• Utilizarea sistemelor specifice de monitorizare și a sistemelor de gestionare a transportului;
• Utilizarea unor instrumente specifice pentru a actualiza informațiile solicitate;
• Calculul rutelor și monitorizarea performanței generale și utilizarea camioanelor;
Rezumînd, provocarea acestui rol implică interacțiunea cu soferii, dispecerii și companii de transport din diferite țări din Europa, informarea și furnizarea de soluții adecvate pentru problemele operaționale.

Ce căutăm?

Cautam o persoana organizata, cu o motivație puternică de a lucra în domeniul transporturilor. Experiența anterioară in acest domeniu constitue avantaj. Cunoasterea limbii engleze este absolut necesara.

Ce oferim?

Noi oferim o poziție importantă în cadrul companiei și oportunitatea de a crește cu noi. Vei avea un rol cu responsabilități variate, un program structurat, într-o companie multinatională în continuă creștere, gata să investească în oameni.

Vă rugăm să atașați într-un mesaj CV-ul dvs și să așteptați să fiți contactat de către noi. Doar candidații care îndeplinesc criteriile de mai sus vor fi contactati.

Număr de telefon ✆ 0722974511

Capalnita, Harghita