Gratuit G4S Cash Solutions Angajeaza OPERATOR CALCULATOR - Sector 6 Mitocu Dragomirnei

Call Center / Suport Clienti Published date: Decembrie 10, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Mitocu Dragomirnei

G4S Cash Solutions Angajeaza OPERATOR CALCULATOR - Sector 6

⭕ Cerinte:
- Studii medii absolvite,
- Cunostinte solide de operare PC,
- Experienta profesionala de minim un an de zile intr-o pozitie similara,
- Capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate, abilitati manuale.
- disponibilitate de lucru in ture, preponderent de noapte - 5 din 7 nopti pe saptamana.

RESPONSABILITATI:
- asigurarea corectitudinii zilei selectate in sistemul informatic,
- asigurarea si raspunderea pentru corectitudinea tuturor datelor introduse in sistemul informatic,
- introducerea in sistemul informatic a valorilor nominale, pe cupiuri, corespunzatoare unui sac cu valori,
- scoaterea din sistemul informatic, la cererea sefului de masa, a valorilor prelucrate corespunzatoare fiecarui verificator de bani,
- raspunderea totala asupra documentelor pe care le foloseste.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu atractiv, plus tichete de masa conform numarului de zile lucratoare aferente fiecarei luni,
- acordarea sporului de noapte in procent de 25% si spor de week-end in procent de 8% in raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare,
- plata salariului la timp, siguranta locului de munca, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata,
- asigurarea trainingului de specialitate pentru o cat mai buna integrare si adaptare in specificul activitatii,
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.

Esti gata sa faci parte din echipa G4S?

Pentru detalii si programari la interviu, ne puteti contacta la numarul de : 728

0316608867

Mitocu Dragomirnei, Suceava