0.80 lei Suport Clienti / Back Office - Bacau Sacele

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Sacele

Suport Clienti / Back Office - Bacau

⭕ Cerinte

Candidatul ideal

- Experienta in interactiunea cu clientii de minim sase luni constituie un avantaj;
- Foarte bune abilitati de comunicare in scris;
- Capacitate de analiza, sinteza si oferirea de solutii optime;
- Orientare catre client.

Responsabilitati / Realizari

Descrierea jobului

- Analizeaza si identifica cerintele clientilor;
- Trateaza reclamatiile/sesizarile/cererile de informatii primite in sistemul informatic, inclusiv chat online;
- Face toate demersurile necesare in vederea inchiderii reclamatiei / sesizarii / cererii de informatii;
- Contacteaza ic clientii ori de cate ori este nevoie de clarificari, confirmari, comunicand intr-un mod politicos, empatic.

Număr de telefon ✆ 0738018881

Sacele, Brasov