Gratuit Angajam Contabil / Economist Castelu

Finante / Contabilitate Published date: Martie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Castelu

Angajam Contabil / Economist

⭕ SOCIETATE DE EXPERTIZA CONTABILA ANGAJAM ECONOMIST/CONTABIL

Candidatul ideal
Cerinte:
•Studii superioare de specialitate
•Cunostinte de legislatie financiar - contabila si fiscala
•Cunostinte operare PC (office, internet) si a unor programe contabile
•Abilitati de organizare si relationare
•Persoana responsabila, serioasa
•Experienta anterioara intr-un post similar
•Cunostinte limba engleza nivel mediu

Descrierea postului:
•reprezentarea societatii in relatia cu administratia financiara
•diverse rapoarte, la cerere
•Inregistrarea cronologica a documentele financiar-contabile in contabilitatea societatilor comerciale din diverse domenii de activitate
Oferta (bonusuri, beneficii):
•mediu de lucru placut
•posibilitati de evolutie in cariera
•program flexibil
Descrierea companiei
SOCIETATE DE EXPERTIZA CONTABILA
Asteptam CV-urile Dumneavoastra !

Tel : 744
www.crucerubv.ro

Număr de telefon ✆ 0310830194

Castelu, Constanta