Gratuit Angajez Ecomonista Firma Instalatii Samsud

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Samsud

Angajez Ecomonista Firma Instalatii

⭕ DESCRIEREA COMPANIEI:

Companie importatoare a produselor comercializate, cu extindere nationala in domeniul instalatiilor termice si sanitare, amenajari interioare, colectiv tanar, specializat si competitiv

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Evidenta contabila a operatiilor financiar/contabile in conformitate cu principiile generale ale contabilitatii,
Verifica exactitatea si corectitudinea inregistrarilor si situatiilor contabile,
Intocmeste facturi si situatii financiar/contabile
Cerinte
CANDIDATUL IDEAL:

Persoana motivata, responsabila, organizata, studii superioare de specialitate, cunostere temeinica a legislatiei economico/financiare si fiscale in vigoare,
experienta intr-un post similar, operare PC, engleza
Descrierea firmei
companie direct importator al produselor comercializate

- transport cu masinile firmei in oras.
- tichete de masa in valoare de 300 Ron;
- program Luni - Vineri 08:00 - 16:30;

Asteptam CV-urile aici!

Număr de telefon ✆ 0763741640

Samsud, Salaj