Gratuit Auditor Financiar Stagiar Socond

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Socond

Auditor Financiar Stagiar

⭕ Cerinte candidat:

- absolvent al unei facultati cu profil economic si/sau a unui program postuniversitar in audit financiar;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- experienta in utilizarea unor programe de audit- constituie avantaj;
- membru sau in curs de obtinere a unei acreditari profesionale (CAFR);
- cunostinte temeinice de utilizare Microsoft Office;
- abilitati de planificare si organizare;
- capacitate de analiza si sinteza;
- flexibilitate, excelente abilitati de comunicare si interrelationare.

Principalele responsabilitati:

- asistarea Auditorului senior in activitatea curenta;
- participarea la diverse proiecte de audit;
- planificarea si desfasurarea activitatilor de audit financiar;
- completarea foilor de lucru.

Auditorul financiar stagiar va contribui la elaborarea si documentarea corecta a rapoartelor de audit, precum si la raportarea si prezentarea constatarilor, a concluziilor si a recomandarilor.

Beneficii:

- sansa de a dezvolta un parteneriat echitabil, pe termen lung;
- posibilitatea de a lucra pe proiecte de audit din diverse domenii de activitate;
- oportunitatea de a te dezvolta in domeniul auditului financiar si de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

0796148655

Socond, Satu-Mare