Gratuit Broker Credite Bancare Scutelnici

Finante / Contabilitate Published date: Februarie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Scutelnici

Broker Credite Bancare

⭕ Firma de consultanta financiara cu peste 10 ani experienta in domeniul bancar isi mareste echipa. Daca esti o persoana dornica de a obtine venituri substantiale si indeplinesti criteriile de mai jos, te asteptam in echipa noastra.
Candidatul Ideal
• Să îți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu ceilalți;
• Să fii orientat către client și atent la detalii;
• Să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi;
• Să ai spirit de echipă;
• Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
• Să îți dorești să faci lucrurile să se întâmple;
• Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare;
• Dacă, în plus față de cele de mai sus, mai ai și experiență în vânzări (un avantaj, dar nu un criteriu obligatoriu), ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem.
Responsabilitati:
-Prospectare
-Identificare potentialilor clienti
-Intocmirea contractelor de credit.
-Prezentari de grup pentru angajatii firmelor, companiilor.
-Eficientizarea prezentarilor produselor. Raportarea zilnica a activitatii.
-Urmarirea unui plan de cariera bine structurat.
-Nu in ultimul rand, munca in echipa, eficientizarea acesteia si dezvoltarea si
propagarea unui spirit de echipa in adevaratul sens al cuvantului.
785 - Marius

0724475434

Scutelnici, Buzau