Gratuit Casier / Casa De Schimb Valutar F/M Brodina

Finante / Contabilitate Published date: Ianuarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Brodina

Casier / Casa De Schimb Valutar F/M

⭕ Societate comerciala cu sediul in Braila angajeaza casier pentru casa de schimb valutar cu program NON-STOP!

Candidatul ideal

- cunostinte operare PC;
- diploma de bacalaureat;
- cazier judiciar curat;
- amabilitate, seriozitate;
- experienta in domeniu PSV constituie un avantaj;
- disponibilitate pentru program full time;

Descrierea jobului

- operatii financiare de schimb valuta;
- dexteritate in numararea banilor;;
- atentie sporita si distributiva.

Beneficii:
- activarea într-o companie serioasa, cu sedii in mai multe judete;
- colectiv placut
- program de lucru flexibil (12h cu 24h acasa, 12h cu 48h acasa );
- siguranţa locului de muncă;
- seriozitate;
- salariu atractiv;
- experienta nu este necesara, se asigura instruire;

Ne puteti contacta la:
Administrator: 0 7 2 2 / 2 1 6 4 1 3 de luni pana duminica de la 08:00 la 22:00!
Punct Lucru Braila: 0 7 4 1 / 1 8 7 0 9 3 apelabil 24/24

Ne puteti trimite CV la adresa de email splendidpsv011(a)gmail.com ori sa lasati CV-ul la punctul de lucru din Braila, situat pe Calea Calarasilor nr.60A, ( vis-a-vis de Vodafone Concordia )

0777509293

Brodina, Suceava