Gratuit Operator Facturare-contabilitate Santandrei

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Santandrei

Operator Facturare-contabilitate

⭕ Descrierea postului

Candidatul ideal trebuie, sa fie cunoscator al limbii engleze, sa aiba cunostinte temeinice de oprerare PC, sa fie organizat, analitic si volubil.

Cerinte

Responsabilitati:
-Introducere facturi (intrari+iesiri) in Mentor
-Introducere extrase bancare in sistem
-Operare facturi si management de stoc in Mentor
-Stornari, soldari si diverse raportari in Mentor
-Participare activa la consolidarea sistemului intern de contabilitate si vegheaza asupra corectitudinii inregistrarilor din Mentor
-Verificare fise clienti/furnizori
Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
-Pachet salarial motivant
-Bonus de performanta la sfarsit de an
Cei interesati sunt rugati sa trimita cv

Număr de telefon ✆ 0727753161

Santandrei, Bihor