Gratuit Angajam Operatori PC Bacau Copacel

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Copacel

Angajam Operatori PC Bacau

⭕ Gi Group Romania angajeaza pentru depozit in Bacau Operator PC :

Operatori PC

OBIECTIVUL POSTULUI:
• operare calculator, introducere date si prelucrare comenzi in sistemul de management al depozitului

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI:
• Respectarea regulamentului de ordine interioara;
• Respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru;
• Introduce si raspunde de procesarea corecta si la timp a tuturor datelor referitoare la produsul finit si ambalaj in sistemul de management al depozitului pe baza documentelor justificative;
• Raspunde pentru corectitudinea datelor pe care le introduce in sistemul de management al depozitului si a corectitudinii tuturor tranzactiilor care presupun miscari/modificari/blocari de stocuri, setari articole si/sau locatii depozitare pe care le realizeaza in sistemul de management al depozitului;
• Semnaleaza in timp util neregulile, neclaritatile, erorile ivite in timpul operatiunilor catre seful de depozit si key user-ul sistemului de management depozit;
• Intocmeste, distribuie si raspunde pentru corectitudinea rapoartelor conform cerintelor si procedurilor agreate si a politicilor companiei.
• Pastrarea unei bune evidente a documentelor introduse;
• Apararea intereselor firmei; sa nu desfasoare activitati daunatoare firmei;
• Alte sarcini primite de la seful ierarhic;
• Respectarea regulilor de securitatea muncii specifice, cunoscand raspunderile legale pentru nerespectarea acestora.
ABILITATI PRACTICE / EXPERIENTA PROFESIONALA
-Experienta in domeniu constituie avantaj

Oferta:
Salariu motivant;
Tichete de masa;
Tichete cadou
Transport asigurat.

Detalii la numarul de din anunt! 731

Număr de telefon ✆ 0718715414

Copacel, Bihor