Gratuit Angajam Tehnician Pentru Service Calculatoare. Tarcaia

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Tarcaia

Angajam Tehnician Pentru Service Calculatoare.

⭕ SC CASYSTECH SERV angajeaza Tehnician Service IT
Candidatul ideal:
- Cunoasterea in detaliu a sistemelor de operare Windows 7/10 (instalare si configurare SO, drivere, interfete de retea, etc),
- Cunostinte temeinice hardware (diagnosticare si remediere, configurare, instalare, asamblare calculatoare, depanare echipamente periferice)
- Cunostinte temeinice de retele de calculatoare
- Experienta minim 1 an intr-un post similar sau o persoana tehnica
- Cunostintele minime de electrica/electronica reprezinta un avantaj.
- Cunostintele medii despre sistemele antiefractie, control acces, supraveghere video, constituie un avantaj
- Persoana tehnica, punctuala, ordonata, comunicativa, cu simt organizatoric, responsabila si dornica de autoperfectionare; abilitati de comunicare cu clientii si restul echipei.
- Permis conducere categoria B(obligatoriu)
Descrierea jobului
- Activitatea se va desfasura cu precadere pe raza orasului Mizil/Prahova si a localitatilor limitrofe
- Dezvoltarea si intretinerea infrastructurii IT&C a clientilor firmei, instalare/depanare componente hardware, configurare si optimizare software, diagnosticarea si reparatia echipamentelor periferice - la sediul clientilor sau la sediul firmei.
- Intalarea de retele de comunicatii la sediul clientilor.
- Cunostintele in domeniul sistemelor antiefractie, control acces si supraveghere video, constituie un avantaj.
Beneficii:
- salariu negociabil in functie de experienta si de performante
- mediu de lucru placut si profesionist;
- perfectionare ulterioara in domeniu
- se deconteaza transport de la domiciliu la sediul firmei
Descrierea companiei
Firma isi desfasoara activitatea in tehnologia informatiei si sisteme de Securitate din anul 1998

- Program standard de la 8:00 – 17:00
Pentru detalii tel: 722 sau mesaj

0721761768

Tarcaia, Bihor