Gratuit Angajam Web Designer Magazin Online Programator Web Dragomiresti Vale

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Dragomiresti Vale

Angajam Web Designer Magazin Online Programator Web

⭕ Angajam WebDesigner WordPress – Administrare WebSite

Responsabilitati:
- Domeniu job: Administrator Website /Vanzari / Comert Electronic
- Postul oferit: Operator Baza de Date
-Program: Full Time/Part Time.
- Localitate: Galati ( zona 2 Babe/Micro13)

Descrierea postului:
-Actualizarea sau modificarea paginilor web (continut, link-uri, bannere);
-Adaugarea de documente noi pe paginile existente;
-Modificari în structura grafica si în functionalitate;
-Actualizarea catalogului online cu servicii, produse sau oferte;
-Promovarea website-urilor pe diverse site-uri de anunturi;
-Inscrierea website-urilor in directoare web;

Cerinte:
-Wordpress (adaugare de produse si articole pe site (wordpress, creare site-uri de prezentare/magazine online etc)
-Cunostinte optimizare SEO
-Creare de bannere si alte elemente de design
-Activitati office
-Creare liste de preturi
-Creare prezentari de produse

Avantaj:
- cunostintele de baza intr-un soft de design grafic (de ex. Illustrator, Corel, Photoshop, Inkscape, etc.) constituie un avantaj!
-Cunostinte marketing &promovare online Facebook ADS
-Experientea in gestionarea unui magazin online preferabil platforma MAGENTO ..
-Cunostine de editare grafica preferabil Photoshop..sau alte programe de prelucrare grafica

Cautam o persoana serioasa, responsabila, educata și ordonata!
Va rugam lasati-ne mesaj sau sunati-ne pe numarul 747

Număr de telefon ✆ 0711185726

Dragomiresti Vale, Ilfov