Gratuit Angajare Web Developer / Front-End / Dezvoltator Site Malovat

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Malovat

Angajare Web Developer / Front-End / Dezvoltator Site

⭕ Cautam colegi pentru a ne extinde echipa.
Avem nevoie de un dezvoltator web cu program full-time de la sediul companiei noastre. Dorim persoane ambitioase cu spirit de echipa, cu o viziune clara si exprimare libera, nu corporate.

CANDIDATUL IDEAL WEB DEVELOPER:

- Cunostinte medii-avansate de HTML, CSS, JavaScript, JQuery si Bootstrap;
- Reprezinta un avantaj sa detina cunostinte medii de PHP si MySql;
- Reprezinta un avantaj utilizare framework Codeigniter MVC;
- Cunoaste platformele online: Wordpress sau Joomla;
- Magazine online: Magento sau OpenCart;
- Familiar cu tehnici de optimizare SEO;
- Atentie la detalii in vederea implementarii specificatiilor;
- Orientare spre rezultate si flexibilitate;
- Capacitate de analiza si organizare;
- Dorinta de a invata lucruri noi in permanenta.

RESPONSABILITATII:

Intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente;
Modificari, optimizari de cod;
Dezvoltarea si administrarea de pagini si aplicatii web noi;
Modificarea structurii unor baze de date existente si proiectarea de baze de date noi.

BENEFICII:

mediu de lucru placut
pachet salarial competitiv
program flexibil
colectiv primitor
posibilitatea de participare la diverse proiecte de dezvoltare / teambuilding-uri

Va rugam sa trimiteti CV-urile aici sau pe adresa de e-mail blue_phoenix_rises(arond)yahoo.com. Pentru a lua legatura contactati-ma pe numarul 722 . Multumim!

0747914937

Malovat, Mehedinti