Gratuit Dynamics AX / Dynamics 365 FO Developer (remote) Zagra

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Zagra

Dynamics AX / Dynamics 365 FO Developer (remote)

⭕ English
Job Description: Dynamiqo IT is looking for an experienced Dynamics AX / Dynamics 365 Finance and Operations developer to join their team on a remote basis. This is a fantastic opportunity for a talented and self-driven individual who prefers the advantages of working from home with occasional visits to our clients.

The ideal candidate will have:

- Strong Dynamics AX / D365FO and related technologies (eg. SSRS, .NET, AIF, Workflow, SQL) experience

- At least 5 years of experience in X++ development

- Excellent command of English, both spoken and written

- One or more certifications in Dynamics AX (D365FO) or related technologies

- The ability to work well unsupervised with a focus on delivering high quality products

- A positive and friendly attitude

Company Information: Dynamiqo specialises in providing high quality Dynamics AX / D365FO development services to clients around the globe. We place great emphasis on talent and results in all our projects, in return offering a high level of flexibility in time and location for performing the work. For more information, visit our website at www.dynamiqo.com or send us an email.

Română
Descrierea postului: Dynamiqo IT caută un programator experimentat in Dynamics AX / Dynamics 365 Finance and Operations pentru a se alatura echipei noastre prin munca la distanță. Aceasta este o oportunitate fantastică pentru un individ talentat și autonom, care preferă avantajele muncii la domiciliu, cu vizite ocazionale la clienții noștri.

Candidatul ideal va avea:

 - Experienţă cuprinzătoare in Dynamics AX / D365FO și tehnologiile conexe (de exemplu SSRS, .NET, AIF, Workflow, SQL)

 - Cel puțin 5 ani de experiență în dezvoltare X ++

 - Comandă excelentă a limbii engleze, atât vorbită, cât și scrisă

 - Una sau mai multe certificări în Dynamics AX (D365FO) sau tehnologii conexe

 - Abilitatea de a lucra bine nesupravegheat, cu accent pe furnizarea de produse de înaltă calitate

 - O atitudine pozitivă și prietenoasă

Informații despre companie: Dynamiqo este specializată în furnizarea de servicii de dezvoltare in Dynamics AX / D365FO de înaltă calitate pentru clienți din întreaga lume. Acordăm o mare atenţie pe talent și rezultate în toate proiectele noastre, oferind în schimb un nivel ridicat de flexibilitate în timp și locație pentru realizarea lucrărilor. Pentru mai multe informații, vizitați site-ul nostru www.dynamiqo.com sau trimiteți-ne un e-mail.

0729541376

Zagra, Bistrita-Nasaud