Gratuit Grafician Jocuri 2D | Flash (Remote), Part-time. Photoshop, Illustrato Tarcea

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Tarcea

Grafician Jocuri 2D | Flash (Remote), Part-time. Photoshop, Illustrato

⭕ Suntem o echipă de oameni muncitori, optimiști și ambițioși și punem multă pasiune în ceea ce facem. Ne mărim echipa și dacă ești un/o tânăr(a) grafician, desenezi cu mare drag și îți dorești să lucrezi într-un mediu lipsit de stres, dar să pui și suflet în ceea ce faci, avem joburi pentru tine!
*criterii personale
-creativitate și pasiune
-lucru în echipă
-atitudine pozitivă și dorință constantă de a învăța și evolua, atât pe plan personal, cât și profesional
-capacitatea de a comunica ușor și de a urma direcții stilistice

Descrierea jobului
Acest job este pentru tine dacă:
-te regăsești în criteriile de mai sus
-nu îți este frică de deadline-uri și feedback
-îți dorești să lucrezi de acaassă
-vrei să te alături echipei noastre, formată din tineri entuziaști

Cum arată candidatul ideal:
*criterii profesionale
-de preferat, un absolvent/o absolventă a unei facultăți de Arte Plastice (sau cu un portofoliu bine pus la punct)
-cunoștințe medii în Adobe Photoshop/Illustrator și experiență cu tableta grafică
- cunostinte html/css : avantaj urias (poti obtine training in grafica, desenare, web-design si poti sa te pregatesti pentru acest job cu partenerii nostri:/{-//inflexion media . com / pluralvision}/)}
-desen curat, cunoștințe despre cromatică, atenție pentru detalii și spirit de observație
-flexibilitate stilistică (adaptare la un anumit stil) și simț estetic
-capacitatea de a lucra organizat și curat

Atribuțiile tale:
-vei realiza intreaga grafică pentru jocuri (personaje, background-uri, titluri, butoane etc.).
-vei ține cont de indicațiile managerului de proiect și de cerințele programatorului
-vei lucra organizat, cu layerele din documente denumite și așezate corespunzător

Beneficii:
-program part-time
-mediu remoote (poti lucra de oriunde, conversatiile se vor face pe whatsapp/:[-761/[517[/369//]/
-venit procentual
-dezvoltare profesionala rapida

Asteptam sa ne contactezi pe :/({{inflexion media }/).
Acest job nu este pentru tine dacă:
-nu te adaptezi ușor la cerințe
-în timpul programului de lucru, te ocupi și de probleme personale sau pleci de la stația de lucru neanunțat
-lucrezi lent și nu evoluezi cu rapiditate
-te lași demoralizat/ă ușor și nu ai încredere în tine
-nu dorești să devii mai bun
-nu ești o persoană onestă

0718878576

Tarcea, Bihor