0.80 lei Moderator Site Ilovat

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Ilovat

Moderator Site

⭕ Cautam fete cu varsta cuprinsa intre 18-30 ani care sa lucreze in echipa de cate doua persoane in cadrul unei Companii IT, pentru promovarea unui site in limba Italiana!

Cerinte:
Cunostinte operare PC
- Abilitati de copywriting
- Posibilitatea de a lucra in ture
- Abilitatea de a comunica rapid pe calculator si tehnoredactare

Descrierea jobului:
- Popularea si actualizarea in permanenta a continutul siteului companiei
- Introducerea si validarea datelor, din diverse surse intr-un program specific
- Prelucrarea datelor si validarea lor ulterioara

Avantaje:

- Pachet salarial fix si comision atractiv in functie de indeplinirea obiectivelor stabilite lunar
- Confortul de a avea un program flexibil, lucru in ture
- Echipa tanara si dinamica, mediu de lucru stimulativ
- Contract de munca 8h pe o perioada nedeterminata
Puteti trimite un cv la mailul atasat in anunt, sau la numarul de de mai jos!
Va Asteptam!

0362251183

Ilovat, Mehedinti