Gratuit Specialist Suport Tehnic IT Level 2 Farcasele

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Farcasele

Specialist Suport Tehnic IT Level 2

⭕ Candidatul ideal

• Expert in Active Directory Group Policy
• Cunostinte si experienta de lucru in configurarea si administrare Windows (Active Directory, DNS, DHCP si Group Policies)
• Access Management
• Cunostinte LDAP, SSO, SAML
• Experienta in aplicatii Cloud: Salesforce, Workday, NetSuite, Box
• MCSE in Active Directory 2008 R2
• Bune abilitati de lucru in echipa
• Disponibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului

• Specialistul Suport Tehnic este responsabil de identificarea corecta a situatiilor cu care se confrunta clientii si de acordarea suportului necesar pe parte tehnica in domeniul IT.
• Cautam o persoana experimentata in domeniul IT, entuziasta si dornica de a face parte dintr-o echipa tanara si un proiect in continua dezvoltare.
• Specialistul Suport Tehnic Level 2 va colabora cu echipa de experti pentru a asigura suportul necesar clientilor nostri; va studia, evalua si va restructura procesele existente si va implementa schimbarile impuse.

Oferim

• Pachet salarial atractiv
• Bonusuri de performanta
• Beneficii financiare si nefinanciare
• Training profesional de o luna (platit)

0702082963

Farcasele, Olt