1.60 lei Tehnician Electonist -electrician Auto Macin

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Macin

Tehnician Electonist -electrician Auto

⭕ CANDIDATUL IDEAL:
- Calificare in domeniul electrica/electronica auto
- Experienta relevanta in operatiuni de electrica auto pe mai multe marci de masini;
- Cunostinte electronica auto la nivel aprofundat;
- Carnet de conducere cat. B-preinta avantaj
- Responsabil;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Efectueaza interventii rapide de electrica auto pe diferite marci de automobile (ex:programari calculatoare, diagnoza ,alarme,montari /demontari borduri auto,reparatii la componentele auto electrice si electronice etc);

SE POATE OFERI SI CAZARE PENTRU CANDIDATI DIN PROVINCIE

DESCRIEREA COMPANIEI:
service auto in zona de nord a capitalei ,in apropiere de Baneasa , Mogosoaia ,Chitila, Bucurestii Noi

Număr de telefon ✆ 0765904921

Macin, Tulcea