Gratuit Tehnician Pc Petrova

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Petrova

Tehnician Pc

⭕ Candidatul ideal

Esti pasionat de IT? Esti dornic sa te dezvolti si vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti?Vino sa te alaturi echipei Diablos Computer , daca ai:
-Responsabilitate, initiativa si spirit de echipa;
-Educatie - profil tehnic
-Cunostinte foarte bune de configurare/depanare PC
-Cunostinte solide in domeniul IT Hardware si Software.Reprezinta un avantaj:
-experienta de lucru in echipa
-cunostinte despre sisteme de operare
-cunostinte de retelistica

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului presupun:
-Executarea de lucrari de depanare/asamblare calculatoare, depanare soft si hard
-Asigurarea de suport tehnic si consultanta pentru clienti
-Cunostinte depanare imprimante constituie avantaj

0738153357

Petrova, Maramures