Gratuit Tehnician Support IT Crevedia Mare

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Crevedia Mare

Tehnician Support IT

⭕ Cerintele postului:
- experienta in domeniul IT Hardware & Software;
- cunostinte retelistica - instalare si configurare;
- cunostinte editare audio/video - reprezinta avantaj;
- cunostinte streaming online, constituie avantaj;
- foarte bune cunostinte pentru pachetul Microsoft Office;
- cunostinte utilizare/instalare imprimante;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte Remote;
- persoana cu inclinatii tehnice;
- capacitatea de a lucra independent si in echipa;
- relationare eficienta cu angajatii din imediata subordonare, in vederea respectarii regulamentului tehnic intern;
- capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite;
- varsta maxima 30 de ani.

Responsabilitati:
- Configurarea si mentenanta sistemelor desktop;
- Setarea si mentenanta echipamentelor audio/video;
- Gestionarea si mentenanta a echipamentului si retelei de calculatoare: calculatoare si laptopuri (curatare,depanare,upgrade), sistemul de supraveghere video;
- Aprovizionarea cu produse tehnice si de alta natura, in vederea bunei desfasurari a activitatii;

Oferta noastra:
- Salariu motivant, cu crestere graduala in timp;
- Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare;
- Mediu placut de munca, in care suntem orientati pe calitatea umana si a mediului in care ne desfasuram activitatea;
- Team Building-uri periodice.

Descrierea firmei:
Happy Studio face parte din grupul de firme care detine experienta cea mai indelungata pe piata de streaming online.
Experienta de 15 ani, echipa formata din profesionisti si inclinarea catre servicii si oameni de calitate au facut ca brand-urile noastre sa obtina recunoastere internationala, obtinand premii la festivalurile de profil.
In fiecare zi, peste 100 de persoane din staff, implementeaza solutii de management pentru cresterea bussines-ului.
Apreciem si dam valoare, fiecarei initiative a angajatilor nostri.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, suntem bucurosi sa ni te alaturi!

Număr de telefon ✆ 0711149799

Crevedia Mare, Giurgiu