Gratuit Tehnicieni Sisteme De Securitate Si Proiectant Sisteme De Securitate Dobrovat

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Dobrovat

Tehnicieni Sisteme De Securitate Si Proiectant Sisteme De Securitate

⭕ Suntem o societate specializata pe lucrari de curenti slabi,detectie, alarmare incendiu ,control acces,sistem antiefractie,monitorizare video,voce-date.
Oferim conditii avantajoase,contract de munca,8 ore.
Cerinte pentru tehnicieni:
-experienta in domeniul instalatiilor electrice: montaj cablu,canal cablu,conexiuni;
-abilitati tehnice;
-studii medii in domeniul electric,constituie avantaj;
-permis de conducere categoria B,constituie avantaj;
-capacitate de citire a unui plan de lucru pentru traseele de cabluri;

RESPONSABILITATI pentru Proiectant Sisteme de Securitate:
Intocmeste proiecte de instalatii de curenti slabi in toate fazele de proiectare cu ajutorul coordonatorului.
Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor.
Vizitarea amplasamentului pentru elaborarea antemasuratorilor.
CERINTE pentru Proiectant:
Absolvent de studii superioare(de preferinta in domeniul electric);
Cunostinte :Autocad,Microsoft Office,Windows;
Curs: inginer/proiectant de sisteme de securitate;(prezinta avantaj)
Limba engleza : nivel mediu;
Permis de conducere ,categoria B;
Prezenta de spirit ,abilitati de comunicare.
Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;
Posibilitate de avansare.

Suntem prezenti pe piata sistemelor de securitate si curenti slabi din 2006.

Telefon: 728 sau 756
Asteptam CV,aplicand in casuta de jos: Mesajul tau,unde scrie adauga fisier- adaugand CV si dati click pe TRIMITE.

0781447904

Dobrovat, Iasi