Gratuit AMANET CONCRET-Angajam Casiere/casieri,perioada Nedeterminata,1600 Lei Vistea

Lucratori Comerciali Published date: Ianuarie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Vistea

AMANET CONCRET-Angajam Casiere/casieri,perioada Nedeterminata,1600 Lei

⭕ LOCURI DISPONIBILE IN CONSTANTA, NAVODARI, OVIDIU, MEDGIDIA.

CERINȚE:
- Ținută profesională ireproșabilă;
- Seriozitate si stabilitate la un loc de munca;
- Spirit de echipă, responsabilitate, rigurozitate si disciplină;
- Persoană orientată spre rezultate, eficientă si orientata in atingerea obiectivelor;
- Amabilitate, relationare cu clientul, identificarea și înțelegerea nevoilor și dorințelor acestora;
- Persuasiune;
- Atentie la detalii si seriozitate;
- Minime cunoștințe operare PC;

RESPONSABILITĂȚI:
- Derularea activităților de evaluare a obiectelor/bijuteriilor din aur și oferirea de servicii de amanet clienților;
- Predarea completa a actelor obligatorii;
- Consilierea clienților prin realizarea de recomandări personalizate, in functie de nevoile acestora;

BENEFICII :
- Pachet salarial atractiv (Pentru inceput, 1600 lei net);
- Bonusuri lunare;
- Scolarizarea este gratuita si asigurata in interiorul firmei;
- Carte de munca din prima zi de scolarizare;
- Lucrul într-o companie de renume.

0777402271

Vistea, Brasov