Gratuit Angajez Lucrător Comercial Sanandrei

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Sanandrei

Angajez Lucrător Comercial

⭕ Angajez lucrator comercial pentru vanzarea de produse alimentare si non-alimentare in magazinul 1 Minute Hermes sitaut langa statia de metrou Pipera intr-un Business Center cu progarm de Luni-Vineri,program de 8h/z.
Responsabilitati:
- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea;
- Stabileste si gaseste solutii pentru cerintele clientilor;
- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor date de supraveghetor si politicii interne a magazinului;
- Mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti , in timpul programului de lucru;
- Contribuie la mentinerea standardelor excelente de Customer Service.
-Salariu 1200Ron si carte de munca.
-Contact 724

0799191132

Sanandrei, Timis