Gratuit Angajam Lucrator Comercial Florist Logresti

Lucratori Comerciali Published date: Mai 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Logresti

Angajam Lucrator Comercial Florist

⭕ Experienta nu este necesara. Oferim o perioada de pregatire gratuita in cadrul jobului.

Descrierea jobului:
-realizarea de buchete si aranjamente florale (care o sa invatam sa le realizam in perioada de pregatire)
-vanzarea aranjamentelor si a plantelor in magazin;
-interactiunea cu clientul
-preluarea comenzilor;
-receptia florilor si pregatirea lor pentru vanzare;
-ingrijirea plantelor;
-pastrarea magazinului curat.

Beneficii
-salariu fix
-bonus de performanta
-program flexibil
-intotdeauna va fi ajutat de catre o a doua persoana atunci cand este necesar pentru a se indeplini toata munca si a nu ramane in urma

Număr de telefon ✆ 0743919063

Logresti, Gorj