Gratuit Lucrator Benzinarie Rompetrol Racari

Lucratori Comerciali Published date: Martie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Racari

Lucrator Benzinarie Rompetrol

⭕ Responsabilitati:

- Deruleaza activitatea de vanzare de combustibil si produse din magazin si de oferire de servicii clientilor;
- Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere);
- Intocmeste documente fiscale (facturi, chitante etc.), efectueaza monetarul;
- Mentine standardele de curatenie din statia de distributie carburanti;
- Mentine relatiile cu clientii, rezolva plangerile si nemultumirile acestora.

Cerinte:
- Studii medii;
- Experienta in gestiune si lucrul cu marfa constituie un avantaj;
- Experienta similara (in cadrul unei retele de magazine) constituie un avantaj;
- Cunostintele de operare PC constituie un avantaj;
- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
- Disponibilitate de lucru in ture

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Lucrul pentru o companie de renume, la standarde de calitate dovedite.
- Posibilitatea de a va dezvolta o cariera.

Număr de telefon ✆ 0312954610

Racari, Dambovita