Gratuit Angajam Lucrator Comercial ( La Casa Pane ) Persinari

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Persinari

Angajam Lucrator Comercial ( La Casa Pane )

⭕ Descrierea postului:Vanzarea si promovarea produselor de panificatie, patiserie, cofetarie in locatiile noastre magazine-restaurante

Candidatul ideal:
Cautam candidati cu atitudine pozitiva, seriozitate si capacitatea de a lucra in echipa, intr-un mediu de lucru placut, modern si motivant .
Dorim angajați care să prefere interacțiunea cu clienții, să fie creativi , comunicativi, dedicați locului de munca si profesiei.
Fiecare nou angajat beneficiaza de training specializat, pachet salarial motivant , tichete de masa si oportunitatea de a lucra într-o echipa profesionista.
Aveti posibilitatea de a va construi o cariera pe termen lung intr-o companie in plina ascensiune!Beneficiati de contract de munca pe perioada nedeterminata si veti lucra intr-o echipa tanara si plina de entuziasm.

Cerintele postului:
- studii - medii- oligatoriu: cunostinte de operare pe calculator si/sau pe casa de marcat
- Experienta pe un post de vanzator/lucrator comercial constitue ajanataj ( nu e obligatorie experienta in magazine de panificatie)

Oferta companiei:- pachet salarial atractiv: salar + bonuri de masa- mediu de lucru placut, modern-posibilitati reale de promovare- training si dezvoltarea profesionala continua

0756991614

Persinari, Dambovita