Gratuit Angajam Lucratori Comerciali Catcau

Lucratori Comerciali Published date: Martie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Catcau

Angajam Lucratori Comerciali

⭕ Candidatul ideal

Vrei sa faci parte dintr-o echipa ambitioasa ?
Esti dornic de a invata lucruri noi?

FAMOUS WAFFLES cauta colegi pentru postul de VANZATOARE in magazinele din AFI Palace Cotroceni si Mega Mall
Candidatul ideal:
• Este dispus sa invete sa pregateasca faimoasele gofre
• Are atitudine pozitiva si dorinta de invatare
• Este motivat de lucrul in echipa
• Ambitios, cu spirit organizatoric
• Este dispus sa lucreze in ture
• Este absolvent de liceu, de preferat cu profil economic

• Studiile in industria alimentara si cursurile de comunicare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitatile generale sunt:
• Comercializarea, prepararea produselor existente in meniul nostru si promovarea conceputului Famous Waffles
• Respectarea procedurilor de vanzare si preparare, conform standardelor existente
• Receptionearea produselor conform comenzilor efectuate, in conditiile de calitate si cantitate
• intretinerea obiectelor de inventar aflate in gestiunea magazinului
• Promovarea imaginii firmei si afisarea unui comportament exemplar in relatia cu clientii firmei

Se ofera un salariu competitiv, bonusuri in functie de indicatorii de performanta, posibilitati reale de crestere profesionala si avansare.

Beneficii:
• Contract de munca
• Salariu fix si tichete de masa
• Bonusuri in functie de incasari
• Decontare transport

0794146224

Catcau, Cluj