Gratuit Casier Gastro - OMV 32 Zona Campus Universitar Floresti

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Floresti

Casier Gastro - OMV 32 Zona Campus Universitar

⭕ Casier gastro

Postul este permanent .
Statia se afla in zona Campus Universitar vis a vis Hotel Oxford.
Cititi pana la capat>

Responsabilitati:
-consiliaza si serveste clientii ;
-incaseaza contravaoarea marfurilor;
-respecta standardele de curatenie;
-asigura prezentarea produselor.

Cerinte
Studii medii(nu este necesara diploma de Bacalaureat);
Experienta minima in manipularea banilor si acordarea restului;
Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
Initiativa, persoana orientata spre obtinerea de rezultate;
Disponibilitatea de a lucra si in ture de noapte;
Prezenta agreabila, loialitate, corectitudine si seriozitate;

Domiciliul stabil in Constanta sau in localitatile din apropiere.

Beneficii:
- Salariu 1650brut+sporuri;
- Bonuri de masa 11lei in functie de turele lucrate ;
- Garantia platii salariului lunar fara intarzieri;
- Acordarea concediului de odihna de 21zile in fiecare an;
- Acordarea uniformei de lucru;
- Se lucreaza 15 ture/luna . Turele vor fi alternate zi/noapte. Dupa perioada de pregatire se lucreaza 12/24-12/48;
- Lucrul intr-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;

Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV in format WORD, JPEG, PDF prin mesaj (adauga fisier la mesajul tau).
DOAR aplicantii care corespund criteriilor se selectie vor fi contactati prin mesaj intr-un termen de maxim 2 zile pentru programarea la un interviu.
Anuntul este valabil pana la disparitia lui.

0723027257

Floresti, Prahova