Gratuit FAST FOOD Salariu De La 1500 Lei Bani In Mana Giulvaz

Lucratori Comerciali Published date: Mai 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Giulvaz

FAST FOOD Salariu De La 1500 Lei Bani In Mana

⭕ Ne marim echipa.
Cautam colegi , cu sau fara experienta pentru fast-food situat in calea 13 septembrie nr 101 Chicken Staff vis a vis de hotel Marriott.

In cadrul companiei noastre, poti beneficia de:
- Salariu incepand de la 1500 lei
- Program full time si part time
- Posibilitate de avansare
- Munca in echipa

Candidatul ideal:
- studii medii
- experienta anterioara in comert constituie avantaj
- orientare si deschidere catre client
- dinamism , responsabilitate si seriozitate

Descrierea jobului:
- sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
- sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru
- sa indeplinesti corect sarcinile specifice postului

Pentru programare la interviu, sunati de luni pana duminica intre 10.00 - 21:00 723 sau se poate lasa un CV direct la locatie.
Va asteptam in echipa noastra.

0217807478

Giulvaz, Timis