Gratuit Lucrator Benzinarie OMV - Zona Campus Universitar Fantana Mare

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Fantana Mare

Lucrator Benzinarie OMV - Zona Campus Universitar

⭕ Statia se afla in zona Campus Universitar , vis-a-vis Hotel Dobrogea
*se lucreaza afara
Responsabilitati:
-alimenteaza cu combustibil;
-sterge parbrizul si luneta;
-respecta standardele de curatenie;
-gestioneaza marfa expusa afara.

Cerinte
Studii medii;
Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
Initiativa, persoana orientata spre obtinerea de rezultate;
Disponibilitate pentru lucru in ture(inclusiv de noapte);
Prezenta agreabila, loialitate, corectitudine si seriozitate.
Domiciliul stabil in ORASUL CONSTANTA !!! fara localitatile din apropiere.

Beneficii:
- Salariul 1500lei brut - Cei care sunt seriosi si muncitori isi pot dubla veniturile. ;
- Bonuri de masa in functie de turele lucrate ;
- Garantia platii salariului fara intarzieri;
- Acordarea concediului de odihna in fiecare an;
- Acordarea uniformei de lucru;
- Programe de pregatire profesionala;
- Se lucreaza in ture(12/24-12/48) inclusiv de noapte dupa perioada de pregatire;
- Lucrul intr-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite.

Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV in format WORD,JPEG,PDF prin mesaj (adauga fisier la mesajul tau).
DOAR aplicantii care corespund criteriilor se selectie vor fi contactati prin mesaj intr-un termen de maxim 5 zile pentru programarea la un interviu.

Anuntul este valabil pana la disparitia lui.

0745767591

Fantana Mare, Suceava