0.80 lei Lucrator Comercial Pt. Shop&Go Bd. 1 Mai, Nr 15, Sector 6 . Cornesti

Lucratori Comerciali Published date: Ianuarie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Cornesti

Lucrator Comercial Pt. Shop&Go Bd. 1 Mai, Nr 15, Sector 6 .

⭕ Candidatul ideal

Descriere candidat:

- cu experienta sau fara in comert alimentar
- capabil sa rezolve sarcini rapid si responsabil
- este caracterizat ca fiind o persoana ambitioasa, determinata si manierata
- poate lucra in echipa, cunoaste si respecta proceduri de lucru
- are drept scop sa fie promovat/avansat

Descrierea jobului

Descriere: - indeplinirea task-urilor zilnice promt si responsabil - relationarea cu clientii magazinului si oferirea de cele mai bune servicii - pastrarea si aranjarea produselor in conditii de prezentare si vizibilitate optima - operarea si vanzarea produselor la casa de marcat cerinte: - motivatie si implicare 100% - seriozitate, responsabilitate asupra sarcinilor si o buna etica morala - spirit de echipa si abilitati de comunicare - dispus sa invete lucruri noi si sa cunoasca o dezvoltare profesionala si personala oferta (bonusuri, beneficii): - pachet salarial avantajos - training de specializare recunoscut(daca este cazul) - bonusuri de vanzari si indeplinirea sarcinilor

Descrierea companiei:

Compania noastra opereaza magazine shop&go mega image si aduce in piata de retail cele mai bune servicii de personal si vanzari. Calitatea serviciilor oferite sunt la standarde ridicate de comert modern si adauga valoare in modul de livrare a produselor catre client, prin fidelizarea si intelegerea nevoilor acestora.

0799504476

Cornesti, Dambovita