Gratuit Lucrator Comercial Top-Shop, Dormeo Timisoara Danciulesti

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Danciulesti

Lucrator Comercial Top-Shop, Dormeo Timisoara

⭕ Construieste-ti o CARIERA IN RETAIL!
Ne marim echipa si cautam colegi noi pentru magazinele noastre Top-Shop din Timisoara. Magazinele se afla in Iulius Mall si Shopping City Timisoara.
Te invitam sa faci parte din echipa noastra de vanzari!

Cerinte:
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti;
- Capacitate de invatare rapida si adaptare;
- Cunostinte de MS Office.

Descrierea jobului:
- Consilierea clientiilor, prezentarea produselor si a ofertelor;
- Aranjarea produselor in vitrina, in magazin si pe rafturi;
- Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca;

Beneficii:
- Program full time, flexibil in ture;
- Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri atractive din vanzari;
- Loc de munca stabil si training-uri de dezvoltare personala si profesionala.

0747413041

Danciulesti, Gorj