Gratuit Vanzatoare / Consilier Vanzari -Cador Sibiu Dabaca

Lucratori Comerciali Published date: Ianuarie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Dabaca

Vanzatoare / Consilier Vanzari -Cador Sibiu

⭕ Candidatul ideal

- Personalitate placuta;
- Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil, in ture si in zilele de week-end;
- Bune abilitati de comunicare;
- Sa isi pastreze tinuta personala ingrijita si adecvata rolului de vanzator.

Descrierea jobului

- Intampina clientii intr-un mod corespunzator si relationeaza cu acestia, indentificand metoda potrivita de prezentare a produselor;
- Promoveaza si vinde corespunzator produsele, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare;
- Realizarea obiectivelor de vanzari;
- Identifica ocaziile de a vinde si produse complementare;
- Gestionarea marfii;
- Intretinerea curateniei vitrinelor si marfurilor expuse.

Beneficii:
- Salariul peste minimul de economie;
- Bonusuri din target lunar;
- Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie aflata in expansiune.

Descrierea companiei:
www.cadorhome.ro

0739180963

Dabaca, Cluj