0.80 lei Angajăm Manipulant Marfă Depozit Posta Calnau

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Posta Calnau

Angajăm Manipulant Marfă Depozit

⭕ Firmă internațională importatoare și distribuitoare de băuturi alcoolice din Cluj-Napoca, având un colectiv tânăr și dinamic angajează: MANIPULANT MARFĂ pe perioadă nedeterminată, 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămană, de luni până vineri.

Cerințe:
-experiența în munca în depozit constituie avantaj
-cunoștinte legate de activitatea de încărcare-descărcare, condițiile de păstrare a mărfii.
-persoană harnică, atentă la detalii, responsabilă, organizată, ambițioasă.

Responsabilități:
-pregătirea mărfii pentru livrare
-păstrarea igienei în depozit conform procedurilor companiei
-încărcarea și descărcarea mărfii pe rampa de depozitare
-banderolarea mărfii și depozitarea ei corespunzator.

Pachet salarial: 1500 RON net + tichete de masă + decontare transport CTP Cluj Napoca.

Cerem și oferim seriozitate!

0739454578

Posta Calnau, Buzau