0.80 lei Lucrator Comercial Adriatica 1.500 RON Teius

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Decembrie 11, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Teius

Lucrator Comercial Adriatica 1.500 RON

⭕ Candidatul ideal:

- Studii medii,

- Spirit de echipa,

- Amabilitate,

- Rezistent la stres,

- Zambet profesional,

- Corectitudine,

Descrierea jobului:

- Expune in suprafata de vanzare toate marfurile aflate in stoc

- Realizeaza toate activitatile necesare pregatirii articolelor pentru vanzare

- Ofera la cerere date si detalii referitoare la produsele expuse pentru vanzare

- Program 3 schimburi :

6.00 - 14.00

14.00 - 22.00

22.00 - 06.00

Beneficii corespunzatoare cu orele lucrate lunar cuprinse intre 1.200 - 1.600 RON

- Salariu fix

- Spor de noapte

- Spor de sambata si duminica

- Tichete de masa

Descrierea companiei:

SC Adriatica SRL este un supermarket cu program non stop .

Este pe piata din 1993 si are un personal in numar de aproximativ 25 de angajati.

Day Jobs - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.

www.dayjobs.ro iti ofera locuri de munca in Romania si strainatate.

Intra pe www.dayjobs.ro si aplica!

Day Jobs recrutare si selectie de personal optimizata pentru companii.

Day Jobs consiliere vocationala pentru candidati. 200 modele de CV-uri

0374588636

Teius, Alba