1.60 lei Magazin Slava Angajeaza Montator Mobila Prundu

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Prundu

Magazin Slava Angajeaza Montator Mobila

⭕ Candidatul ideal
Persoana tanara, dinamica cu rezistenta fizica
Atent la detalii, respectuos in relatia cu clientii si colegii, punctual,responsabil
Aptitudini generale de comunicare si de lucru in echipa,
Detinerea permisului auto constituie avantaj.
Cunostinte de baza in montarea mobilei sunt obligatorii.

Descrierea jobului
Asigura montajul mobilierului la sediul angajatorului sau al beneficiarului
Asigura transportul mobilierului si echipamentelor la adresa clientului
Raspunde de calitatea si conformitatea montajului efectuat

Daca vreti sa faceti parte din echipa noastra, va rugam sa ne contactati la tel 743

Te asteptam!
www.complexslava.ro

Număr de telefon ✆ 0314193138

Prundu, Giurgiu