Gratuit Manipulant Depozit Craiova Gruiu

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Gruiu

Manipulant Depozit Craiova

⭕ Betty Ice SRL caută un nou coleg / o nouă colegă pentru departamentul de distribuţie.
Punct de lucru: Craiova
Post vacant: manipulant depozit frigorifice
Cerințe:
-Simţ de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;
-Experiență în depozitele frigorifice (constituie un avantaj);
-Abilități de organizare, spirit de echipă;
-Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;
-Disponibilitate la program prelungit;
Descrierea jobului:
-Pregătirea comenzilor la timp, conform documentelor primite;
-Manipularea fără pierderi sau deteriorări a produselor;
-Sortarea paleților și aranjarea mărfii;
-Asigurarea ordinii și curațeniei la locul de muncă.
Noi îți oferim:
-O echipă primitoare și dinamică;
-Posibilități de dezvoltare profesională;
-Stabilitate;
-Pachetul salarial o să fie negociat la interviu și o să fie corelat cu performanța.

Număr de telefon ✆ 0748248638

Gruiu, Ilfov