Gratuit Manipulanti Marfa Pentru Automate Vending-net 2000 Lei/luna,Bucuresti Butea

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Butea

Manipulanti Marfa Pentru Automate Vending-net 2000 Lei/luna,Bucuresti

⭕ VA ROG TRIMITETI CV CU POZA aici,pe contul de
Postul este doar pt BUCURESTI

Descrierea postului: aprovizionarea zilnica a automatelor de vending (pt automatele de produse preambalate = snacksuri + sandwichuri + sucuri + apa etc si pt cele de bauturi calde-cafea, ceai, ciocolata, lapte, zahar etc). Igienizarea automatelor si interventii tehnice minore.
Alte cerinte: permis de conducere cat. B
Beneficii: salariu net 2000 lei / luna

Compania noastra se ocupa cu vanzarea produselor preambalate:sucuri,apa minerala si plata,snacksuri,sandwichuri si a bauturilor cale (cafea,ceai.ciocolata,etc).prin automatele de vending.

0708952775

Butea, Iasi