Gratuit Muncitor Productie Publicitara Creativa.ro Mihailesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Octombrie 25, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Mihailesti

Muncitor Productie Publicitara Creativa.ro

⭕ Descrierea companiei:

Agentia de productie publicitara CREATIVA ADVERTISING Brasov

Ofera servicii complete de productie publicitara si pune la dispozitie un serviciu de consultanta pentru aprecierea cat mai corecta a tuturor posiblitatilor de semnalistica, standardizate sau atipice, incepand de la conceptia machetelor, si continuand cu alegerea materialelor si executia produselor de care afacerea ta are nevoie pentru urmatorul pas.Producem o gama larga de materiale publicitare cum ar fi - Printuri INDOOR de inalta calitate,Printuri OUTDOOR de mari dimensiuni /Sisteme de afisaj pentru interior si exterior/ Decorari autocolant si personalizari vitrine/ Casete luminoase/ Litere si sigle luminoase/ neluminoase /Inscriptionari AUTO /Conceptie grafica si DTP / Personalizari/ Promotionale/ Tiparituri, Structuri metalice/ Copertine/ Totemuri , si nu numai www.creativa.ro . office2creativa.ro

Candidatul ideal:

Persoana cu/fara experinta tehnica, preferabil dar nu obligatoriu sa fi lucrat in productia publicitara.
Cu aptitudini tehnice, adaptabil la schimbare si nou, , capabil sa-si asume responsabilitatea muncii sale.

Descrierea jobului:

Operatiuni diverse de productie publicitara: inscriptionari cu autocolant (auto, vitrine, diverse), confectie si montaj casete si semne luminoase diverse, realizari de instalatii electrice clasice, confectii metalice de panouri si copertine...etc
Capabil sa raspunda de executie, livrare si montaj.

Număr de telefon ✆ 0712752202

Mihailesti, Giurgiu